Kaan 23-S Benzinli Çapa Makinası

Tarım yapılacak olan toprağın havalandırılmasına yardımcı olmaktadır çapalama makineleri. İnsan gücüne dayalı tarımın yavaş ve fazlası ile yorucu olması ile buna ilk sebeptir. Çiftçilerin işlerini kolaylaştırmak için üretilmektedir Kaan 23 s Benzinli Çapa Makinesi.

Kaan 23-S Benzinli Çapa Makinesinin özellikleri ise; benzinli 4 zamanlı, 6.5 hp OHV motor gücü, 3,6 litrelik yakıt deposu, 3600 rpm motor devirli, yağlı sistem bacalı tip hava filtresi, Kaan ZS1WG3.8 motora sahiptir. Ayrıca 65kg ağırlığı, susturuculu egzoz sistemi, çelik tip şanzıman, çapa taşıma demiri, 1 geri 2 ileri vitesi, ayarlanabilen gidon yüksekliği, 95 cm genişlik ve 15-30 cm derinliği, 400×8 teker ve çapa alt grubu ile iple çalıştırılması sayesinde size kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

% 100 yerli üretim olan çapa makinesi, zorlu arazi şartlarına uygun olarak üretilmektedir Kaan 23S Benzinli Çapa Makinesi. En iyi benzinli hava filtresine sahiptir. Bacalı sistemi ve kolay bakım sağlayan kaput sistemi sayesinde sizi yormadan topraklarınızı harmanlamanızı sağlar.  Kolay sökülen tekerlekleri ve çapa bıçaklarının yarım ay şeklinde olması ile toprağı en iyi şekilde çapalamanızı sağlamaktadır.

Yorum Yaz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>